DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú IV.: 20. epizóda

25. 09 2020 17:45 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú IV.: 20. epizóda
Chlapi neplačú IV.: 20. epizóda Foto: TV Markíza

Kristián navrhne Šátekovi, že ak nebude brániť jeho výhodnému vzťahu s Renátou, on ho nechá v tichosti tunelovať Renátin majetok.

Michal nesúhlasí, aby fabrika opäť spolupracovala s Fisherom, s Romanom sa kvôli tomu pohádajú. Ten ale nemieni prihliadať na bratove názory. Ján dá Michalovi radu - musí Romanovi dokázať, že ho potrebuje. Michala Romanovo správanie vyprovokuje k radikálnemu rozhodnutiu.

Strach rodiny o Paľkovo zdravie spôsobuje chlapčaťu stres, ktorý mu môže viac uškodiť ako pomôcť. Vinco sa pokúsi Paule dohovoriť, aby to so starostlivosťou nepreháňala.

Renáta neuverí Šátekovi, že Kristián je podvodník a obviní ho, že ju podceňuje. Kristián navrhne Šátekovi tichú spoluprácu - ak nebude brániť jeho výhodnému vzťahu s Renátou, on ho nechá v tichosti tunelovať Renátin majetok. Prijme Šátek túto ponuku?

Karči je v strese z Annamáriinho blížiaceho sa pôrodu. Pilčíci si z neho vystrelia a simulujú telefonát z nemocnice, že Annamária už rodí. Smiech ich ale prejde, keď Annamárii skutočne odtečie voda a Karči im už tentoraz neuverí...

Sledujte v pondelok, 28. septembra, o 15.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na