DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú IV.: 9. epizóda

16. 09 2020 15:50 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú IV.: 9. epizóda
Chlapi neplačú IV.: 9. epizóda Foto: TV Markíza

Šátek pohrozí pilčíkom, že ak budú ďalej ťažiť v lese, ktorý už Pollnerovcom nepatrí, dopustia sa závažného trestného činu.

Oľga je psychicky na dne a je odhodlaná sa k svojmu činu priznať. Roman hľadá spôsob, ako jej v tom zabrániť, no ona sa jeho návrhu zúfalo bráni. Roman sa musí rozhodnúť, čo nechá mamu vyhlásiť za nesvojprávnu, aj keď jej tým ublíži...

Paula s Michalom prežívajú šťastné a harmonické obdobie. Michal by pre Paulu urobil čokoľvek, len aby si trochu oddýchla. Hoci aj proti jej vôli. Vymyslí preto malý úskok. No to, čo má Paule priniesť chvíle pohody a oddychu sa skončí tak, ako nepredpokladal.

Šátek pohrozí pilčíkom, že ak budú ďalej ťažiť v lese, ktorý už Pollnerovcom nepatrí, dopustia sa závažného trestného činu. Roman ale Vincovi prikáže, aby Šátekov zákaz obišli a ťažili drevo hlbšie v lese, kde nebudú na očiach. Vinco váha - poslúchnuť svojho nadriadeného a vystaviť seba aj pilčíkov trestnému stíhaniu, alebo riskovať, že on aj jeho chlapi prídu o prácu?

Zuzana sa snaží bojovať o svoju lásku, no je tu Katka a ani pre Zuzku, ani pre Igora nie je jednoduché ju len tak vypustiť zo života...

Sledujte vo štvrtok, 17. septembra, o 14.40!

Komentáre ( 0)