DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú III.: 68. epizóda

08. 09 2020 16:55 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú III.: 68. epizóda
Chlapi neplačú III.: 68. epizóda Foto: TV Markíza

Viktor aj napriek nátlaku odmietne zaučiť kuriéra. Je pevne odhodlaný kvôli Paľkovi zmeniť svoj život a nechce sa viac namočiť do drogového biznisu.

Oľga sa síce prezradí, že má svoj podiel na smrti Michalových rodičov, no nič viac nepovie. Bez slova odíde z domu a nik netuší, kam zmizla. Ján je z jej priznania v šoku, no Michal nezaháľa a urobí všetko, aby sa dozvedel celú pravdu o vražde Lánskych.

Viktor aj napriek nátlaku odmietne zaučiť kuriéra. Je pevne odhodlaný kvôli Paľkovi zmeniť svoj život a nechce sa viac namočiť do drogového biznisu. Paľko sa ho pokúsi presvedčiť, aby ho zobral na ďaleký výlet, no Viktor si ho finančne nemôže dovoliť.

Roman prestane Borisovi dôverovať. Obviní ho, že pracuje pre Vlada a odmietne mu vyplatiť sľúbené dve percentá z majetku, ktorý od Vlada získal. Borisa to rozčúli. Obráti sa na Noru a požiada ju o pomoc.

Ľubka sa pokúsi presvedčiť Zuzanu, že za pravú lásku treba bojovať. Odhodlá sa Zuzana premôcť svoju hrdosť a dať vzťahu s Igorom ešte jednu šancu?

Sledujte v stredu, 9. septembra, o 15.50!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na