DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú III.: 67. epizóda

08. 09 2020 15:50 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú
Chlapi neplačú Foto: TV Markíza

Roman oznámi Oľge a Jánovi, že vyhral nad Vladom. To, že od Jána sa uznania nedočká, však nie je jediné, čo mu prekazí radosť z výhry.

Ján sa s Michalom dohodne, že po nehode jeho rodičov budú pátrať ďalej, aj keď pravda môže priniesť rodine ďalšiu ranu. Michal už vie, ako na to - bude sa pred Oľgou tváriť, že mu Vlado o nehode všetko prezradil, aby zistil, čo o nej vie ona.

Roman oznámi Oľge a Jánovi, že vyhral nad Vladom. Od Jána sa však uznania nedočká. To, že získal polovicu jeho špinavých peňazí je preňho prekročením morálnej hranice. A to nie je z ďaleka to jediné, čo Romanovi prekazí radosť z výhry.

Paula oficiálne preberie dielňu a vymenuje Ruda za vedúceho. Rodina Lánskych má dôvod na oslavu. Konečne nič nebráni ich spoločnému šťastiu. Paula si to váži, no ešte stále je tu niečo, čo ju trápi a na čo nedokáže zabudnúť.

Viktor, aby sa dostal z dlhov, príjme ponuku na drogový biznis. Pred Paulou si vybaví alibi. Oklame ju, že kvôli cestovke musí ísť pracovne na niekoľko dní do Nórska. Paľko však náhodne v cestovke stretne Viktorovho známeho z podsvetia.

Sledujte v stredu, 9. septembra, o 14.45!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na