DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú III.: 61. epizóda

03. 09 2020 15:50 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú III.: 61. epizóda
Chlapi neplačú III.: 61. epizóda Foto: TV Markíza

Paula musí vymyslieť, ako šičkám pomôcť, aby neprišli o prácu. Nora Michalovi prezradí, že Klára s Viktorom sú spojenci. Roman navštívi Vladovu dcéru Renátu Zelenskú.

Borisovi sa podarilo vypátrať Vladovu dcéru Renátu, adoptovanú slušnou, ale chudobnou rodinou. Nora sa bojí, že stretnutie s ňou by mohlo byť príliš riskantné, no Roman je odhodlaný ju navštíviť čo najskôr.

Michal má po Sebiho upozornení podozrenie, že sa Viktor chystá Paľka uniesť. Rozhodne sa Paulu z toho zatiaľ vynechať, aspoň pokiaľ nezistí o Viktorových plánoch viac. Nora ho navedie na správnu stopu, pošle ho s jeho otázkami za Klárou.

Paula sa pokúsi upokojiť šičky a sľúbi im, že sa postará o to, aby neprišli o prácu. Beáta si nevie predstaviť, ako by im mohla Paula pomôcť a pripomenie jej, že za šičky nemusí mať zodpovednosť. Paula sa však nevzdá a vymyslí riešenie, ktoré by mohlo šičkám pomôcť aspoň dočasne.

Vinco odmieta uveriť, že by obraz, ktorý zdedil po otcovi, mohol mať takú vysokú cenu. Vojtovi to nedá pokoj a rozhodne začať po pôvode obrazu pátrať.

Sledujte v piatok, 4. septembra, o 14.35!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na