DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú III.: 22. epizóda

06. 08 2020 16:55 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú III.: 22. epizóda
Chlapi neplačú III.: 22. epizóda Foto: TV Markíza

Michal nie je spokojný s Igorovými návrhmi a dá mu ich prerobiť. Igor je však tvrdohlavý a predloží Fisherovi návrhy nezmenené.

Ján dá na Vladove slová o Romanovej závislosti a zoberie mu všetky lieky. Roman sa rozzúri, no Ján je neoblomný a neustúpi ani po tom, čo sa Oľga pridá na synovu stranu. Vlado sa tiež pokúsi Romanovi dohovoriť - prezradí mu, že aj on bol závislý od liekov a varuje ho, aby nedopadol rovnako.

Michal nie je spokojný s Igorovými návrhmi a dá mu ich prerobiť. Igor je však tvrdohlavý a predloží Fisherovi návrhy nezmenené. Toto Michal svojmu zamestnancovi nemôže tolerovať a Igora z fabriky vyhodí.

Paule a Beáte sa podarí v poslednej chvíli zachrániť šičku pred Mokráňom. Teraz jej už môžu pomôcť a na polícii dosvedčia, že ju Mokráň obťažoval. Mokráň sa však len tak ľahko nevzdá a pokúsi sa Paulu presvedčiť, aby svoju výpoveď stiahla.

Paľko si v škole opravil známky, aby mohol tráviť viac času s Viktorom. Paula musí dodržať svoj sľub a dovoliť mu výlet s otcom. Paľko si užíva dobrodružstvá, ktoré preňho otec v lese pripravil - až do chvíle, keď sa Viktorovi veci opäť vymknú spod kontroly...

Sledujte v piatok, 7. augusta, o 15.50!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na