DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú III.: 21. epizóda

06. 08 2020 15:50 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú III.: 21. epizóda
Chlapi neplačú III.: 21. epizóda Foto: TV Markíza

Vlado presvedčí Romana, aby si s Jánom zahrali partičku pokru. Pritom si všimne, že Roman má problém, ktorý Ján s Oľgou prehliadli...

Po spoločne strávenej noci dá Zuzana Romanovi jasne najavo, že vzťah nehľadá. Zhodnú sa však, že rehabilitácia môže pokračovať. Ján ju stretne pri odchode z domu a hneď pochopí, čo tak skoro ráno v ich dome robí. Zuzana sa tak ocitne v nepríjemnej situácii - už aj Ján vie, že prekročila profesionálnu hranicu...

Vlado chce Romana ako svojho potenciálneho syna lepšie spoznať. Presvedčí ho, aby si spolu s Jánom v trojici zahrali partičku pokru. A pritom si všimne, že Roman má problém, ktorý Ján s Oľgou prehliadli.

Beáta a Paula sú odhodlané urobiť všetko, aby Mokráňa zastavili. Beáta kontaktuje šičku, ktorú Mokráň vyhodil a pokúsi sa ju presvedčiť, aby sa k nim pridala. Paula sa rozhodne do prípadu zapojiť Zorbu.

Vinco nahlási krádeže oboch snubných prsteňov na polícii. No pretože zlodejom jedného z prsteňov je holub, polícii je Vinco aj so svojím príbehom len na smiech. Vinco je zúfalý - požiadať Cilku o ruku je ťažšie, než si myslel. Ľubka ho však povzbudí a Vinco sa rozhodne pre tretí pokus.

Sledujte v piatok, 7. augusta, o 14.45!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na