DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú III.: 18. epizóda

04. 08 2020 17:00 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú III.: 18. epizóda
Chlapi neplačú III.: 18. epizóda Foto: TV Markíza

Oľga zmení taktiku - hrá na Vlada, že s ním chce odísť, potrebuje len čas, aby na to pripravila rodinu. Vlado jej uverí...

Michal odmietne zamestnať drzého a arogantného Igora. On sa však nevzdáva a nechá mu svoje návrhy. Paula si ich zmýli s Michalovými a nič netušiac ich pochváli. Michal bude musieť uznať, že Igor má talent a prehodnotiť svoj prístup k nemu.

Kým si Paľko neopraví známky v škole, Paula mu zakáže tráviť čas s Viktorom. Paľko sa urazí na celý svet a jeho trucovanie nedokážu zlomiť ani Paula, ani Alžbeta. Viktor sa k celej situácii postaví výchovne a pred Paľkom sa Pauly zastane.

Oľga zmení taktiku - hrá na Vlada, že s ním chce odísť, potrebuje len čas, aby na to pripravila rodinu. Vlado jej uverí a trávi svoj čas naďalej spolu s ňou a s Jánom. Tento raz sa k nim však prekvapivo pripojí aj Roman.

Zuzana sa Romana opýta na Belize. No jeho zmienka o ňome natoľko podráždi, že odmietne pokračovať v cvičení. Až keď sa upokojí, rozpovie Zuzane o svojom živote tam. Odkrytie tajomstva ho so Zuzanou zblíži viac, než by čakal...

Sledujte v stredu, 5. augusta, o 15.50!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na