DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú III.: 11. epizóda

30. 07 2020 15:40 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú III.: 11. epizóda
Chlapi neplačú III.: 11. epizóda Foto: TV Markíza

Roman sa počas kolaudačky pred bratom psychicky zrúti a Michalovi a Paule nezostane nič iné, len ho ľutovať.

Romanovi sa podarí dokonale zničiť Paule a Michalovi kolaudačku nového domu. Opitý urobí scénu, obviní Michala za svoje zranenie a vykričí mu, že by bol radšej, keby v aute, ktoré vybuchlo, sedel on a zomrel tam. Napokon sa pred bratom psychicky zrúti a Michalovi a Paule nezostane nič iné, len ho ľutovať.

Zuzana to u Pollnerovcov nemá ľahké. Roman je problémový pacient a dá jej jasne najavo, že sa nemá starať do jeho súkromia. No ani Oľga jej prácu nespríjemní - podozrieva ju, že pracuje pre Vlada Krajčoviča a chce, aby sa k tomu priznala.

Nora sa hanbí za spoločnú noc strávenú s Viktorom. Osamelosť bývalých partnerov Michala a Pauly však spojí a Viktor zostane u Nory aj na film.

Sociálna pracovníčka Varadzinová dostala podnet od niektorého z Rudových susedov na prešetrenie zanedbania starostlivosti o deti. Rudo sa jej pokúsi vysvetliť, že ide o nedorozumenie, no Varadzinová nemôže vedieť, či ju Rudo neklame. Rozhodne sa, že si na rodinu Pepúchovcov posvieti, a tak u nich doma zavládne teror pod Beátiným vedením.

Borisova žiarlivosť narastá. Tentoraz mu ako zámienka na hádku stačia aj Bibine nové topánky...

Sledujte v piatok, 31. júla, o 14.35!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na