DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú III.: 8. epizóda

28. 07 2020 16:50 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú III.: 8. epizóda
Chlapi neplačú III.: 8. epizóda Foto: TV Markíza

Viktor žiarli, keď vidí, ako má Paľko Michala rád. A navyše mu Boris nevedomky vnukne podozrenie, že ho Michal ako investor bude kontrolovať...

Roman odmietne rehabilitačnú sestru Zuzanu a hrubo ju vyhodí zo svojej izby. Ján ju však zastaví a pokúsi sa ju presvedčiť, aby to s Romanom nevzdávala. Keď Zuzana vidí, ako sa Ján pre Romana trápi, sľúbi mu, že to s ním ešte skúsi.

Paula vyzvedá od šičiek v Mokráňovej dielni pracovné podmienky, no tie zo strachu pred ním nič neprezradia. Paula si však dobre pamätá, ako nakladá zo svojimi zamestnankyňami a je rozhodnutá vymyslieť ako naňho, aby im pomohla.

Viktor žiarli, keď vidí, ako má Paľko Michala rád. A navyše mu Boris nevedomky vnukne podozrenie, že ho Michal ako investor nenechá na pokoji a bude ho kontrolovať. Viktor napokon vybuchne - a bude to mať nepekné následky!

Robotníci sú na Cilku s Vincom poriadne naštvaní a dajú im to pocítiť. Cilka s Vincom musia prísť na to, ako si svojich zamestnancov udobriť. Majú jedinú možnosť - priznať sa Michalovi a požiadať ho o pomoc...

Sledujte v stredu, 29. júla, o 15.40!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - vždy v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na