DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú III.: 6. epizóda

27. 07 2020 16:45 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú III.: 6. epizóda
Chlapi neplačú III.: 6. epizóda Foto: TV Markíza

Paulu mrzí, že Michal dal Viktorovi peniaze bez jej vedomia. Rázne mu objasní, že pôžička neznamená, že mu opäť dôverujú.

Oľga sa pokúsi presvedčiť Jána, aby nešiel s Vladom na golf. Vidí, že Vladov vplyv na Jána je čím ďalej tým väčší a desí ju to. Ján, ktorý netuší, kto Vlado v skutočnosti je, však považuje odmietnutie pozvania za nezdvorilé. Až na golfe si začne uvedomovať, že Vlado je veľké zviera.

Paulu mrzí, že Michal dal Viktorovi peniaze bez jej vedomia. Rázne mu objasní, že pôžička neznamená, že mu opäť dôverujú. Viktor sa tak dozvie, že Michal porušil sľub a Paule o pôžičke povedal.

Boris nechce, aby Biba s Paulou vzali zákazku. Je na Bibu nahnevaný, že s ním trávi málo času a obviní ju, že uprednostňuje Paulu pred ním.

Paula sa síce poteší zo získania veľkej zákazky, vzápätí však pochopí, že je nad ich sily. Bude tak stáť pred ťažkým rozhodnutím, či prijať zákazku aj s rizikom, že ju nebudú schopní ju zvládnuť a poškodia tak meno butiku.

Beáta nájde ideálnych kandidátov na krstných rodičov pre Rudka. Sú nimi Paula s Michalom. Neskrýva, že hlavnou motiváciou pre toto rozhodnutie sú Michalove peniaze.

Sledujte v utorok, 28. júla, o 15.45!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - vždy v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na