DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú III.: 3. epizóda

24. 07 2020 15:50 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú III.: 3. epizóda
Chlapi neplačú III.: 3. epizóda Foto: TV Markíza

Vlado sa zverí Oľge, že je smrteľne chorý a posledné roky svojho života chce stráviť podľa svojich predstáv - s ňou po boku!

Paľko je nadšením bez seba z otcovho návratu „z Indie", no Paula má z celej situácie opačný pocit. Viktor ju požiada o druhú šancu - teraz, keď má čistý štíť, chce začať odznova a byť Paľkovi dobrým otcom. Keď Michal pristihne Viktora u seba doma, nezdrží sa a vážne sa s ním poháda.

Oľga pochopí, že Vlado svoju hrozbu, že ju o všetko pripraví, myslí vážne. Zverí sa jej, že je smrteľne chorý a posledné roky svojho života chce stráviť podľa svojich predstáv - s ňou po boku!

Ján sa pokúsi Romanovi dohovoriť, aby sa k Nore nesprával tak kruto. Jeho rady však nepadnú na úrodnú pôdu a Roman len pritvrdí v snahe Noru od seba odohnať.

Fabrika mešká s dodávkami pre Fishera. Michal sa mu bude musieť zaviazať, že sa situácia už nebude opakovať. Navyše, za každú omeškanú dodávku musí podľa zmluvy zaplatiť percento z ceny objednávky. Stres z nedodržaných termínov vyhrotí ešte viac konflikt medzi Cilkou a Vincom...

Sledujte v pondelok, 27. júla, o 14.35!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - vždy v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na