DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú III.: 1. epizóda

23. 07 2020 15:50 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú III.: 1. epizóda
Chlapi neplačú III.: 1. epizóda Foto: TV Markíza

Výbuch auta bol síce mierený proti Michalovi s Paulou, odniesol si ho však iný člen rodiny - Roman. Nehoda sa na ňom nepekne podpísala...

Michal s Paulou si konečne užívajú spoločné šťastie. V novom dome sa pokúšajú vytvoriť pre seba a deti skutočný domov. Paula sa však nedokáže zbaviť strachu po strašnej nehode, ktorá sa stala na svadbe. Keď sa u nich neohlásene objaví Zorba, jej strach ešte vzrastie.

Výbuch auta bol síce mierený proti Michalovi s Paulou, odniesol si ho však iný člen rodiny - Roman. Nehoda sa na ňom nepekne podpísala. Aj keď pri ňom stojí celá rodina, nikto mu nedokáže skutočne pomôcť vyrovnať sa s jej následkami.

Oľga sa po výhražnej smske od Vlada, ktorú dostane počas svadby, nedokáže zbaviť strachu z toho, čo ju čaká. Nechá ju Vlado na pokoji, alebo na ňu skutočne niečo chystá?

Beáta uplatňuje na novorodeného syna pritvrdé výchovné metódy a Rudo to nedokáže zniesť.

Michal ponúkne miesto vedúceho pilčíkov Vincovi. Vo firme však niet nikoho, kto by mu podpísal zmluvu, a tak Cilka prevezme zodpovednosť do svojich rúk a uzavrie s Vincom zmluvu sama. Vinco sa tak stane vo fabrike Cilkiným kolegom.

Sledujte v piatok, 24. júla, o 14.45!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - vždy v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na