DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú II.: 73. epizóda

10. 07 2020 16:40 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú II.: 73. epizóda
Chlapi neplačú II.: 73. epizóda Foto: TV Markíza

Paula prijme Michalovu žiadosť o ruku. Väčšina im najbližších ľudí sa na svadbu teší a praje snúbencom len to najlepšie - až na Oľgu..

Zorbovi sa skutočne podarí chytiť a zatknúť Jevgenija. Je však len otázkou času, kedy sa Jevgenij dozvie, kto ho zradil. Zorba ponúkne Viktorovi ochranku. On však vie, že nie je na svete policajta, ktorý by ho ochránil pred Jevgenijovou pomstou...

Paula prijme Michalovu žiadosť o ruku. Väčšina im najbližších ľudí sa na svadbu teší a praje snúbencom len to najlepšie - až na Oľgu. Tej sa nesmierne dotkne načasovanie zásnub, kvôli smútku za Romanom.

Šátek spochybní úspešnosť Norinho plánu dostať sa k Romanovým podielom. Myslí si, že nikto neuverí závetu, v ktorom by Roman odkázal celý svoj majetok Nore. No Nora je odhodlaná za svoj plán bojovať a dotiahnuť ho do konca.

Robotníci už nevládzu pracovať vo fabrike bez prestávky. Cilka sa obáva, že unavení zamestnanci by mohli ľahko prísť k úrazu. Navyše neprajná Nora zaintriguje a napätú atmosféru vo fabrike ešte viac vyhrotí...

Sledujte v pondelok, 13. júla, o 15.40!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - vždy v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na