DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú II.: 66. epizóda

07. 07 2020 16:00 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú
Chlapi neplačú Foto: TV Markíza

Paula sa synovi darmo pokúša vysvetliť, že lekári k Vikorovi zatiaľ nikoho nepustia, Paľko zúfalo túži ísť za ockom do nemocnice.

Keď Viktora odvezú do nemocnice, Rudo sa ujme jeho osobných vecí. Netuší, že vo Viktorovom vaku sú drogy. Paľko je po otcovom odpadnutí v šoku. Paula sa mu darmo pokúša vysvetliť, že lekári k nemu zatiaľ nikoho nepustia, Paľko zúfalo túži ísť za ockom do nemocnice. Michal sa s ním pokúsi porozprávať, no Paľko ho stále odmieta. Zamkne sa v izbe a nechce s nikým z rodiny komunikovať...

Sveťovi vlastná ješitnosť nedovolí tešiť sa s Alžbetou z výhry v konkurze. Alžbeta na mieste riaditeľa školy prinesie však výhody aj preňho - ponúkne mu vrátiť sa do školy na pozíciu učiteľa telesnej výchovy.

Romanovo trestné vyšetrovanie zastavili, môže sa pokojne vrátiť na Slovensko. Nora si uvedomí, že Roman to nemá odkiaľ vedieť. Poverí Šáteka, aby ho našiel a informoval ho, že je zbavený viny.

Pilčíci smútia za prácou v lese. Požiadajú Heňu, aby ich tam opäť preradila. No Heňa sa bojí, že tým stratí svoju autoritu pred Cilkou.

Sledujte v stredu, 8. júla, o 14.40!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - vždy v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na