DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú II.: 59. epizóda

01. 07 2020 16:55 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú
Chlapi neplačú Foto: TV Markíza

Michal Sebimu neuverí, že vodka, ktorú uňho našiel, nie je jeho a núti syna, aby sa priznal Sveťovi. Jediný, v kom Sebi nájde oporu, je Nora.

Michal Sebimu neuverí, že vodka, ktorú uňho našiel, nie je jeho. Núti syna, aby sa priznal Sveťovi, že vodku mu nalial do pohára tajne on. Jediný, v kom Sebi nájde oporu, je Nora. Postaví sa na jeho stranu a pokúsi sa situáciu zneužiť proti Michalovi.

Nora si užíva víťazstvo nad Zorbom. Prípad mu vzali a degradovali ho z funkcie vyšetrovateľa. Ani to jej však nestačí. Nezabudne Borisovi, že sa proti nej spriahol s políciou a vyhodí ho z fabriky.

Viktor sa vráti s Thajska. Je presvedčený, že toto bol posledný kšeft s drogami, ktorý musel pre Jevgenija urobil. Ten ho však vyvedie z omylu - v hre je tentokrát Paľkovo a Paulino bezpečie.

Vinco je v depresii, smútok za Cilkou utápa v alkohole. Alžbeta sa na to viac nedokáže pozerať a rozhodne sa zakročiť.

Milanko ušiel Stanke a stopom sa vrátil k Milanovi. Nech je Milan akokoľvek dojatý, vie, že majú s Milankom na krku veľký problém - rozzúrenú Stanku. Milan sa pokúsi presvedčiť ju, že si zaslúži dostať so synom druhú šancu.

Sledujte vo štvrtok, 2. júla, o 15.55!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - vždy v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na