DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú II.: 53. epizóda

26. 06 2020 16:55 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú
Chlapi neplačú Foto: TV Markíza

Paľko sa nemôže dočkať, Viktor mu sľúbi, že ho vezme vo Viedni do ZOO. Objaví sa však Jevgenij - prišiel čas splatiť dlh!

Michal sa pokúsi Kláru taktne odmietnuť a ona svoje zvádzanie obráti na žart. Je však evidentné, že má o Michala záujem a vo svojom úsilí získať ho len tak ľahko nepoľaví. Michal síce na Paulu ešte nezabudol, no Klárin záujem mu lichotí, a tak po dlhom čase aspoň na chvíľu zabudne na svoje trápenia.

Zorba naznačí Michalovi, že v prípade je podozrivý tiež Boris. Michal sa bývalého švagra zastane, ale Zorba vie svoje. No Michal mu nevedomky vnukne myšlienku na ďalší krok vo vyšetrovaní.

Paula s Viktorom naplánujú pre Paľka spoločný rodinný výlet do Viedne. Paľko sa nemôže dočkať, Viktor mu sľúbi, že ho vezme vo Viedni do ZOO. Objaví sa však Jevgenij a pripomenie mu, že prišiel čas, aby splatil svoj dlh. Viktor dostane úlohu, ktorú nemôže odmietnuť. Čaká naňho zásielka drog v Thajsku, ktorú bude musieť pre Jevgenija prepašovať!

Táňa sa Kubovi priznala, že sa vrátila kvôli nemu. Kubo sa konečne rozhýbe a pobozká ju, no Táňa spanikári a ujde. Kuba táto situácia len presvedčí o tom, že na Táňu nemá nervy a rozhodne sa s ňou definitívne skončiť...

Sledujte v pondelok, 29. júna, o 15.55!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - vždy v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na