DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú II.: 48. epizóda

24. 06 2020 16:05 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú II.: 48. epizóda
Chlapi neplačú II.: 48. epizóda Foto: TV Markíza

Paula verí, že keď sa s Michalom osobne porozpráva, všetko sa vysvetlí a dá do poriadku. Michal je však príliš zranený...

Zorba neverí Michalovi, že sa mu Jevgenij vyhrážal Romanovou smrťou. Myslí si, že Michal má niečo dočinenia s ukrajinskou mafiou a rozhodne sa zistiť nové informácie od Nory. Nora je zdesená, no vie, že Michal nemôže mať s drogovou mafiou nič spoločné. Použije to však proti nemu, aby mohla získať Sebiho čo najskôr do opatery.

Paulu Viktorovo vyznanie poriadne zaskočilo. Aj keď k nemu necíti to, čo on k nej, uvedomí si, že oňho nechce prísť a dá mu to jasne na javo. Viktor sa teší, že jeho plán rozbiť Paulin a Michalov vzťah začína byť reálny.

Paule Michal chýba a verí, že keď sa s ním osobne ešte raz porozpráva, všetko sa vysvetlí a dá do poriadku. Michal je však zranený tým, že mu prestala veriť a odmietne ju veľmi krutým spôsobom.

Rudo nedokáže Oľgu sklamať a priznať sa, že nezohnal žiadnu gazdinú. Preto ju radšej oklame a prisľúbi jej, že gazdiná nastúpi hneď nasledujúce ráno. Pokúsi sa prehovoriť Alžbetu, aby miesto zobrala, no tá ho rázne odmietne...

Beáta nájde v Táni spriaznenú dušu. Táňa je konečne niekto, kto s ňou nielen súhlasí v alternatívnom pôrode, ale dokonca sa jej rozhodne aj pomôcť.

Sledujte vo štvrtok, 25. júna, o 15.00!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - vždy v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na