DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú II.: 44. epizóda

22. 06 2020 15:55 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú
Chlapi neplačú Foto: TV Markíza

Ján a Oľga sa rozhodnú pomôcť Michalovi dostať sa z problémov. Ján si však najprv potrebuje overiť, či Michal hovorí pravdu.

Paula odloží debatu o výpovedi, kým Biba nevychladne. Vie, že základným problémom je zlý vzťah medzi Bibou a Erikou, rozhodne sa preto spýtať Eriky, o čo medzi nimi vlastne ide. A dozvie sa niečo, čo nechcela počuť...

Viktorovi vychádzajú plány, podarí sa mu nalomiť Paulinu dôveru v Michala. Vinco ani nevie ako a stane sa Viktorovým diablovým advokátom. Myslí si, že Michal sa zmenil a nasadí Paule chrobáka do hlavy.

Ján a Oľga sa rozhodnú pomôcť Michalovi dostať sa z problémov. Ján si však najprv potrebuje overiť, či Michal hovorí pravdu.

Nora je rozhodnutá získať Sebiho, aj napriek Borisovým námietkam začne podnikať prvé kroky. Michal bude musieť Sebimu vysvetliť, prečo sa možno bude musieť presťahovať k Nore.

Stanka odíde do Nemecka a Milanka nechá Milanovi na krku. Milan podcení otcovskú zodpovednosť a Milanko sa pokúsi o to, čo už pred ním urobil Roman - podpáliť fabriku!

Sledujte v utorok, 23. júna, o 15.15!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - vždy v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na