DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú II.: 10. epizóda

28. 05 2020 16:05 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú
Chlapi neplačú Foto: TV Markíza

Nore a Romanovi nič nebráni rozbehnúť ich podlý plán, aby Michal nakoniec stratil nielen dozor nad Sebiho podielom, ale aj dôveru Jána a celej rodiny.

Michal začína žiarliť na Paulu. Má pocit, že si s Viktorom predsa len k sebe našli cestu. Paula Michala ubezpečí, že medzi nimi nič nie je - snaží sa s Viktorom vychádzať dobre len kvôli Paľkovi. Michal však nie je jediný, kto Viktorovi neverí. Cilka začne byť podozrievavá ohľadom peňazí, ktorých má Viktor stále dosť, bez ohľadu na to, že je nezamestnaný.

Michalovi sa nepáči, že Roman trávi čas so Sebim, ale musí to strpieť. Roman je totiž z rodiny jediný, s kým je Sebi ochotný komunikovať.

Roman sa rozhodne Nore dôverovať a zasvätí ju do svojich plánov na odstránenie Michala z fabriky, aj z ich životov. Nora je opäť s Romanom na jednej lodi, a tak im nič nebráni rozbehnúť ich podlý plán, podľa ktorého by mal Michal nakoniec stratiť nielen dozor nad Sebiho podielom, ale aj dôveru Jána a celej rodiny.

Nora presviedča Eriku, aby predsa len zobrala prácu v butiku, ktorú jej Paula ponúkla. Erika napriek počiatočnému odporu dá na Norinu radu a s nekalým úmyslom sa nechá u Pauly zamestnať.

Sledujte v piatok, 29. mája, o 15.00!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na