DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú II.: 8. epizóda

27. 05 2020 16:05 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú II.: 8. epizóda
Chlapi neplačú II.: 8. epizóda Foto: TV Markíza

Beáta bez Paulinho vedomia pustí Viktora za Paľkom. Paula nie je doma, v strachu o Michala navšívi vilu Pollnerovcov, kde sa dostane do nečakanej situácie..

Zúfalá Nora poprosí deti zo školy, aby je povedali čokoľvek, čo by mohlo pomôcť nájsť Sebiho. Vanessa meravo sleduje plačúcu Noru, ale pravdu o Sebiho úkryte jej nepovie. Robotníci únavne pokračujú v pátraní, no bez výsledku. Sebi a Vanessa zatiaľ chystajú spoločný útek, ale ich plán zmarí Klára.

Beáta bez Paulinho vedomia pustí Viktora za Paľkom. Paula nie je doma, v strachu o Michala navšívi vilu Pollnerovcov, kde sa dostane do nečakanej situácie - Nora potrebuje oporu a ona je v danom momente jediná, ktorá jej ju môže poskytnúť.

Paula sa radí s Alžbetou, čo s peniazmi od Viktora. Najradšej by to prebrala s Michalom, no ten má iné starosti. Napokon sa Paula rozhodne sama za seba a peniaze investuje.

Beáta tlačí na Ruda, aby vymyslel spôsob, ako využiť zle uzavretú poistku. Nakáže mu, aby fingoval zranenie hlavy. Ruda síce Beátin plán desí, no predsa len začne špekulovať, ako na to. A to sa mu nepekne vypomstí...

Sledujte vo štvrtok, 28. mája, o 15.00!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Matky a dcéry - v stredu, 8. júla, o 21.25!
Sledujte celé epizody na