DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú II.: 7. epizóda

26. 05 2020 17:10 | www.markiza.sk
Chlapi neplačú II.: 7. epizóda
Chlapi neplačú II.: 7. epizóda Foto: TV Markíza

Ján si privodí si ďalšiu srdcovú nevoľnosť. Ani Oľga ho nedokáže zastaviť v pátraní - Sebi je preňho dôležitejší ako vlastné zdravie.

Michal si nedopraje ani chvíľu odpočinku a bez prestania hľadá Sebiho. Ján nedokáže zostať v tejto situácii pokojný a privodí si ďalšiu srdcovú nevoľnosť. No ani Oľga ho nedokáže zastaviť v pátraní - Sebi je preňho dôležitejší ako vlastné zdravie.

Aj keď sa Roman plánuje zbaviť Michala aj Nory, jej trápenie ho obmäkčí. Nedokáže sa len tak nečinne prizerať a ponúkne sa, že im pomôže v pátraní.

Paula od Viktora prijme peniaze za alimenty, ktoré jej dlží za sedem rokov Paľkovho života. Celá rodina je nadšená, pretože jej dal oveľa viac peňazí, ako by mal určené podľa zákona. Beáta má jasnú víziu, čo by mala Paula urobiť s peniazmi, Alžbeta však rázne zatrhne akúkoľvek rekonštrukciu alebo zateplenie - ide predsa o Pauline, a predovšetkým Paľkove peniaze. Rudo sa však v krčme preriekne pred Julom, ktorý pohotovo začne spriadať plány. ako ich o peniaze obabrať...

Sledujte v stredu, 27. mája, o 16.05!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Chlapi neplačú - v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na