DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú: 83. epizóda

20. 05 2020 15:55 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú: 83. epizóda
Chlapi neplačú: 83. epizóda Foto: TV Markíza

Nore začína dochádzať, že po rozvode s Michalom príde o všetko - a Oľga si nenechá ujsť jedinú príležitosť, aby jej to pripomenula!

Alžbeta sa napokon zmieri so vzťahom Michala a Pauly. Paula môže prezradiť aj Paľkovi, že sú s Mišom opäť spolu. Paľko sa teší, že sa Michal možno konečne stane jeho ockom, no Paula si nedokáže bezstarostne užívať svoje šťastie - straší ju obava, že môže byť tehotná s Gabrielom! A to ešte netuší, že šialený Gabriel ich sleduje a má svoj plán...

Nore začína dochádzať, že prichádza o svoje lukratívne postavenie. Jej priateľky ju už nikam nevolajú, dokonca ani Erika sa s ňou nie je ochotná sa baviť. Po rozvode s Michalom príde o všetko - a Oľga si nenechá ujsť jedinú príležitosť, aby jej to pripomenula!

Ján sa strachuje o Romana. Je v rodine okrem Sebiho jediný, kto stále nevie, čo všetko má Roman na svedomí. Oľga sa začne o Romana tiež báť. Vie, že je pod tlakom, ktorý je nemožné ustáť. Je však príliš nahnevaná, aby sa s ním dokázala rozprávať.

Ján tuší, že sa deje niečo, čo mu všetci taja. Nikto mu však nedokáže povedať pravdu a riskovať tak ďalší infarkt, ktorý by už nemusel zvládnuť. Ján sa preto obráti na Michala. Verí, že on jediný k nemu bude úprimný...

Sledujte vo štvrtok, 21. mája,o 15.00!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Whitney: Príbeh hviezdy - v nedeľu, 31. mája, o 20.00!
Sledujte celé epizody na