DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú: 52. epizóda

18. 07 2018 06:20 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú - v utorok, 5. novembra, o 17.50! - VTHUMB
Chlapi neplačú - v utorok, 5. novembra, o 17.50! - VTHUMB

Nore všetko vychádza. Všetko do seba zapadá - až na Hildu, ktorá vie dosť na to, aby mohla Norine plány prekaziť.

Michala trápi rozchod s Paulou aj celá situácia, v ktorej sa ocitne. Ján mu vytkne, že sa zaňho musí hanbiť a Oľga naňho tlačí, aby sa dal opäť dokopy s Norou. Sebi chce vedieť, či budú znovu žiť všetci spolu ako rodina.

Nora je spokojná, cíti satisfakciu z toho, ako jej plány začínajú vychádzať. Všetko do seba zapadá - až na Hildu, ktorá vie dosť na to, aby mohla Norine plány prekaziť. Nora požiada Romana o pomoc. Po tom, čo ich Hilda takmer opäť pristihne, Roman sa rozhodne konať.

Paula zatají pred Paľkom rozchod s Michalom. Alžbeta jej poradí, aby dlho neotáľala, ale Rudo ju predbehne a preriekne sa. Paľko je nešťastný a skryje sa vo svojom bunkri u Vinca.

Beáta je rozčúlená, že jej Günther neodkázal v poslednej vôli sľúbený kaštieľ. Rudo má čo robiť, aby ju presvedčil, že majú všetko, čo im treba ku šťastiu.

Linda sa nevráti domov, lebo odchádza žiť do Buenos Aires s Goranom, do ktorého sa zamilovala v Chorvátsku. Vinco sa nevie zmieriť s tým, že ju tak skoro neuvidí a rozhodne sa kúpiť prvú letenku do Buenos Aires. Podarí sa Cilke udržať ho doma?

Sledujte vo štvrtok, 19. júla, o 5.20!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
NOVÝ SERIÁL Cennet - v pondelok, 30. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na