DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:30 •

Chlapi neplačú: 48. epizóda

24. 04 2020 17:00 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú, Alexander Bárta, vyšetrovateľ
Chlapi neplačú, Alexander Bárta, vyšetrovateľ

Paule napadne, že jediný, kto môže dosvedčiť, že ich v inkriminovanom čase lese videl a očistiť tak Michalovo meno, je Roman.

Roman panikári, správa sa ako psychopat, straší ho vlastné svedomie. Nora sa ho snaží presvedčiť, aby sa upokojil. Jediný, kto ho môže usvedčiť je on sám! Roman sa však nedokáže kontrolovať a urobí chybu,ktorá sa preňho môže stať osudnou.

Erika sa stretne s vyšetrovateľom Zorbom, aby mu povedala o svojich pochybnostiach o Tiborovej samovražde. Prezradí mu, že Tibor ju nedávno navštívil, chystal sa do zahraničia a hovoril o veľkom obnose peňazí, ktoré čaká.

Michal sa dostal do okruhu podozrivých. Jediným svedkom, ktorý môže potvrdiť jeho alibi, je Paula. No jej svedectvo nie je dostatočne vieryhodné, keďže je dcérou poškodenej. Paule napadne, že jediný, kto môže dosvedčiť, že ich v inkriminovanom čase v lese videl, je Roman.

Vinco nie je ochotný naďalej robiť pre Mišku babysittera. Rudo nevie, na koho sa obrátiť a v zúfalstve nechá Mišku v škole Alžbete na krku, no ani toto nie je dlhodobé riešenia jeho situácie. Napokon Rudo Alžbetu prekvapí nečakaným rozhodnutím, ktoré má nadobro vyriešiť jeho problém.

Sledujte v pondelok, 27. apríla, o 15.55!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
VYHRADENÉ PRE LÁSKU: Víťazstvo lásky a Keď láska bolí - v sobotu, 30. mája, od 20.00!
Sledujte celé epizody na