DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Chlapi neplačú: 43. epizóda

05. 07 2018 06:20 | www.tvdoma.sk
Chlapi neplačú, Petra Vajdová
Chlapi neplačú, Petra Vajdová

Nore sa nepodarí zviesť Michala, no Oľga jej nevedomky vnukne myšlienku na na nový a ešte podlejší plán!

Nora rozbehne svoj diabolský plán s tehotenstvom. Presvedčí Michala, že mu odpustila a nechce mu robiť ďalšie prekážky v jeho ceste za šťastím s Paulou. Pokúsi sa ho zviesť a navrhne mu, aby sa presťahoval z hosťovskej izby späť k nej, do spálne. Michal odmietne, Oľga však Nore nevedomky vnukne myšlienku na nový a ešte podlejší plán!

Michal sa stretne s Gabrielom a žiada ho, aby mu predostrel ďalšie možnosti, ako sa dá pomôcť Paľkovi. Na Gabrielovo odporúčanie prekvapí Michal Paulu a Paľka výletom na kone za účelom hipoterapie. Paule sa podarí presvedčiť Alžbetu, aby sa kvôli Paľkovi povzniesla nad svoje výhrady voči Michalovi a pridala sa k nim. Paula, Paľko aj Alžbeta čakajú na Michala, ten sa však neukáže.

Ján si prečíta v novinách nelichotivý článok o firme, ktorý napísala Táňa. Aj keď si je vedomý, že vo firme už nemá žiadne slovo, rozhodne sa dohovoriť Romanovi a vytkne mu, že nedbá na imidž firmy.

Beáta prekvapí Ruda a znenazdajky sa aj s Miškou objaví doma. Rudo je šťastný, že je rodina pokope, Beáta sa však nevrátila nadobro.

Sledujte v piatok, 6. júla, o 5.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kto zabil moju sestru? - v nedeľu, 20. októbra, o 20.00!
Sledujte celé epizody na