Chlapi neplačú cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Vybrala meno pre seriálovú dcéru Maštalíra a Kavaschovej!

04. 06 2015 11:00 | Martina
Chlapi neplačú, p. Kamasová
Chlapi neplačú, p. Kamasová
Chlapi neplačú, p. Kamasová
Chlapi neplačú, Kavaschová, Maštalír
Chlapi neplačú, p. Kamasová

Výherkyňa súťaže si zahrala v seriáli Chlapi neplačú

Príbeh diváčky Marianny Kamasovej z okresu Bytča zaujal! Jej osud sa podobá s osudom hlavnej hrdinky seriálu.

Po tom, ako bola na našej stránke a v Teleráne vyhlásená súťaž k finále seriálu Chlapi neplačú - „Zahraj si v seriáli Chlapi neplačú“ – strhol sa obrovský divácky záujem. Podmienkou súťaže bolo poslať tip na meno pre dieťa hlavných hrdinov seriálu – Pauly a Michala.

Súťaž sa okamžite stretla s obrovským záujmom a prišlo niekoľko stoviek mailov s tipmi na meno.  Niektorí diváci k tipom pripísali aj príbeh, ktorý ich s navrhovaným menom spája. Rovnako tak urobila aj pani Marianna. Do súťaže sa zapojila aj preto, že jej príbeh sa jej podobal s príbehom seriálovej Pauly.

Marianna sa s manželom, podobne ako Paula s Michalom, snažili dlho o dieťatko. Zatiaľ čo Paula sa dočkala vytúženého dieťaťa, Marianna také šťastie nemala. Preto sa s manželom rozhodli pre adopciu. Rodina Kamasovcov sa tak rozrástla o malú Nikolku. No nakoniec sa im ale po dlhých devätnástich rokoch podarilo nemožné – pani Marianna otehotnela. Narodila sa im zdravá Kristínka.

Práve tento príbeh nás zaujal a Marianna sa stala výherkyňou našej súťaže. Nakrúcanie s Tomášom Maštalírom a Dominikou Kavaschovou si naozaj užila. Tešila sa z každej chvíle počas nakrúcania a ako sama povedala, bol to pre ňu zážitok na celý život.
Ako to pani Marianne pred kamerou išlo, sa môžete presvedčiť vo finálovej časti seriálu Chlapi neplačú 11. Júna o 17.50.

 


Upútavka

 
Chlapi neplačú - v pondelok až piatok popoludní, na Doma!
Sledujte celé epizody na