DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:25 •

Chlapi, čo neplačú zaplakali... Ktoré seriálové postavy sa rozviedli?

10. 06 2015 14:00 | Martina
Chlapi neplačú,  Hana Gregorová, Dušan Jamrich
Chlapi neplačú, Hana Gregorová, Dušan Jamrich

Aké boli ďalšie osudy vašich obľúbených postáv?

Ako iste viete, váš obľúbený seriál Chlapi neplačú ide do svojho finále. V našom miniseriáli sme vám ukázali postavy a ich osudy tak, ako sa v priebehu štyroch sérií vyvíjali. Mnohé z nich mali zaujímavé dejové línie, ktoré ovplyvnili nielen priebeh seriálu, ale aj sled udalostí.

Už vo štvrtok, 11. júna, budete mať možnosť vidieť na obrazovkách TV Markíza poslednú – finálovú - časť seriálu Chlapi neplačú, ktorá bude nielen plná emócií, ale aj napätia.  Určite si to nenechajte ujsť!

Pozrime sa na to, ktoré postavy sa za akých okolností rozviedli:


Michal (Tomáš Maštalír) s Norou (Petra Vajdová)
Dve také odlišné povahy ako sú Michal a Nora vydržali spolu v manželstve až príliš dlho. Zdá sa, že spolu ich držal iba syn Sebi. Po tom, ako sa Michal zamiloval do Pauly, bol rozhodnutý Noru opustiť. Nora sa však nemienila vzdať života v blahobyte, a tak o Michala bojovala zubami–nechtami. S rozvodom súhlasila, až keď mala istý vzťah s Michalovým nevlastným bratom Romanom. 


Vinco (Milan Bahul) s Gabikou (Henrieta Kecerová)
Vincova manželka Gabika bola vždy „do vetra“, a tak Vinco dlhé roky žil sám s ich dcérou Lindou. Bývalý baník sa zamiloval do prostorekej Cilky a plánoval svadbu. Akurát sa tak trochu zabudol s Gabikou rozviesť. Tá sa neskôr vo Vincovom živote opäť objavila a Vinco s Cilkou mali čo robiť, aby sa nespoľahlivej Gabiky zbavili.


Ján (Dušan Jamrich) s Oľgou (Hana Gregorová)
Po tom, ako sa vďaka Vladovi Krajčovičovi dozvedel o svojej manželke Oľge pravdu o jej temnej minulosti, jeho láska a úcta k Oľge sa vytratila. Dlhoročné manželstvo sa skončilo rozvodom a Ján sa zahľadel do pokojnej a skromnej zubárky Jany.

Chlapi neplačú- postavy, ktoré sa rozviedli
 

Seriály sú častokrát odrazom reality - a rozvody nie sú výnimkou. Možno práve kvôli tým seriálovým sa postavám otvorili nové dejové línie, ktoré im dopomohli ku krajším a lepším vzťahom. V poslednej časti nášho miniseriálu z prostredia zákulisia Chlapi neplačú vám ukážeme seriálové svadby.

Slzu neudržala ani Dominika Kavaschová: Čo dojalo Tomáša Maštalíra?

Pozriete sa s nami na to, ktoré seriálové hrdinky čakali bábätko: Zákulisie Chlapov, čo neplačú pokračuje!

Scény, pri ktorých sa herci určite zapotili... : Seriál plný akčných scén, aj takí boli Chlapi neplačú!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na