DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:25 •

Zákulisie Chlapov, čo neplačú pokračuje!

09. 06 2015 15:00 | Martina
Chlapi neplačú, Kavaschová, Maštalír
Chlapi neplačú, Kavaschová, Maštalír

Pozriete sa s nami na to, ktoré seriálové hrdinky čakali bábätko

Tehotenstvo je asi najkrajšie obdobie každej ženy a mali si ho možnosť vychutnať aj niektoré protagonistky vášho obľúbeného seriálu Chlapi neplačú.
Asi najviac u vás zarezonovalo tehotenstvo Pauly, ktorá čakala dievčatko s Michalom. Po mnohých komplikáciách to ale napokon všetko dobre dopadne. Obaja sa už vo štvrtok dočkajú roztomilej Kristínky.
 
Už vo štvrtok 11. júna budete mať možnosť vidieť na obrazovkách TV Markíza poslednú – finálovú - časť seriálu Chlapi neplačú, ktorá bude nielen plná emócií z narodenia malej Kristínky, ale aj napätia, či zlo bude naozaj potrestané. Určite si to nenechajte ujsť!

Pozrime sa teda na to, ktoré postavy v seriáli otehotneli:

Beáta Pepúchová (Júlia Ružička Horváthová)
Beáte a Rudovi po dcére Miške pribudol v tretej sérii syn Rudko. Beáta zažila dramatický pôrod a malý Rudko sa narodil v aute. Pri pôrode asistoval Rudo.

Paula Lánska (Dominika Kavaschová)
Paula bola na začiatku seriálu slobodnou mamičkou a malého Paľka vychovávala sama. Po tom, ako sa zoznámila s Michalom, vydala sa za neho, presťahovali sa do nového domu a spolu sa starali aj o Michalovho syna Sebiho, im k šťastiu chýbalo už iba spoločné dieťa. Po dieťatku veľmi túžili a po rôznych peripetiách Paula nakoniec otehotnela. Keď zistila, že čakajú dievčatko, boli s Michalom najšťastnejší na svete.


Katka (Anna Sakmárová)
Popri tom, ako Igor neúspešne bojoval o Zuzanino srdce, sa zaplietol s Katkou, ktorá s ním ostala tehotná. Igor sa na dieťa tešil, no jeho srdce stále patrilo Zuzane. Katka bola z toho zúfalá a urobila niekoľko zúfalých činov, len aby prekazila Igorov vzťah so Zuzkou. Nakoniec prišli komplikácie a malého Ivanka predčasne porodila. Po pôrode upadla do kómy. 


Nora Lánska (Petra Vajdová)
Najkratšie si svoje tehotenstvo užila Nora. Jej tajný milenecký vzťah s Romanom mal za následok jej tehotenstvo. O dieťa prišla veľmi tragicky – počas požiaru vo fabrike, ktorý dal úmyselne založiť práve Roman.


Ľubka (Katarína Baranová) – Ľubkina mama sa konečne dočká vytúženého potomka a Macek prestane byť v strese z Ľubkinej ovulácie.

Chlapi neplačú postavy, ktoré v seriáli otehotneli
 

Keď sme sa opýtali seriálovej Pauly, ktorú stvárňuje Dominika Kavaschová na to, aké to je hrať s naozajstným bábätkom, len ťažko hľadala slová. Pri scéne, keď prvýkrát uvidel Tomáš Maštalír alias Michal svoju seriálovú dcérku, boli obaja dojatí...

Už zajtra vám prinesieme ďalšiu časť nášho mini seriálu zo zákulisia Chlapi neplačú. Budete si môcť prečítať to, ktoré postavy sa v seriáli rozviedli. 

V seriáli Chlapi neplačú sa Paula a Michal tešia na dlho očakávaný prírastok!: Čo dojalo Tomáša Maštalíra?

Výherkyňa súťaže si zahrala v seriáli Chlapi neplačú: Vybrala meno pre seriálovú dcéru Maštalíra a Kavaschovej!

Strhujúce momenty zo seriálu Chlapi neplačú: Seriálové emócie! Tieto scény vás nenechajú chladnými

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 17. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na